Wil je adverteren in de bioscoop bij jou in de buurt en zoek je meer info?

We werken aan een nieuwe, aparte website om jou binnenkort nog beter van dienst te zijn.

Heb je ondertussen vragen over

  • de voordelen van een bioscoopcampagne
  • wie je met bioscoopreclame bereikt
  • de tarieven (die trouwens veel goedkoper zijn dan je verwacht)
  • waar er bioscoopcomplexen zijn in de omgeving van jouw winkel of bedrijf

Of wil je meer weten over

  • de productie van een spot
  • de filmprogrammatie
  • voorbeelden van campagnes van gelijkaardige winkels of bedrijven
  • of nog andere zaken?

Stel hier je vraag


(Zo weten we welke bioscopen er in jouw buurt zijn)

Via welke weg nemen we het best contact met je op?


* Verplicht veld

Contacteer ons team

Jurgen Cappuyns

Jurgen Cappuyns

Director Local Advertising

+ 32 (0)471 52 07 65
j.cappuyns@brightfish.be

Luc Demartin

Luc Demartin

Sales Manager Bruxelles

+ 32 (0)478 43 71 63
l.demartin@brightfish.be

Ilse Renders

Ilse Renders

Sales Manager West-Vlaanderen

+ 32 (0)476 70 02 56
i.renders@brightfish.be

Vincent Dejaiffe

Vincent Dejaiffe

Sales Manager Liège - Namur - Hainaut

+ 32 (0)473 87 82 12
v.dejaiffe@brightfish.be

Elien Bosmans

Elien Bosmans

Sales Manager Antwerpen

+ 32 (0)477 78 05 12
e.bosmans@brightfish.be

Julie Guilmin

Julie Guilmin

Sales Manager Limburg

+32 (0)475 89 28 44
j.guilmin@brightfish.be

Kelly Bogaerts

Kelly Bogaerts

Sales Manager Oost-Vlaanderen & - Vlaams-Brabant

+32 (0)475 92 47 96
k.bogaerts@brightfish.be